Dla sklepów medycznych

 

Firma Eva Design oferuje możliwość współpracy ze sklepami medycznymi, ortopedycznymi i perukarskimi, a także z zakładami fryzjerskimi zainteresowanymi sprzedażą nakryć głowy dla osób po chemioterapii i nie tylko. Z chęcią zrealizujemy zamówienia hurtowe dla placówek, które chcą uzupełnić swoją ofertę w polskie wyroby wysokiej jakości. Szczegółowe warunki współpracy można otrzymać po kontakcie z naszą firmą.

Wśród korzyści wynikających z podjęcia współpracy z Eva Design można wymienić:

1. Szybką realizację zamówień
Z racji tego, że jesteśmy producentem nakryć głowy, dbamy o szybkość realizacji zamówienia. Nasze wyroby powstają w Polsce, a szyte są ręcznie w naszej własnej szwalni.

2. Brak minimum logistycznego
Wielkość zamówienia ustalić można indywidualnie, nie istnieje też wartość minimalna zamawianych wyrobów.

3. Dostęp do szerokiego wyboru produktów
Wśród oferowanych nakryć głowy znajdują się chusty, turbany, czapki oraz opaski w uniwersalnych rozmiarach i wielu pięknych kolorach. Dostarczamy wyroby dla dorosłych oraz dzieci. Nakrycia głowy przeznaczone są dla osób po chemioterapii, ale nie tylko – z oferty skorzystać mogą bowiem wszystkie klientki, które chcą poczuć się kobieco. W produkcji wykorzystujemy zaś certyfikowane, naturalne materiały: bawełnę, bambus i wiskozę.

 

Poznaj produkty przed rozpoczęciem współpracy

Firmom zainteresowanym podjęciem współpracy z chęcią udostępnimy możliwość uprzedniego zapoznania się z produktami. Do sklepów medycznych, ortopedycznych i perukarskich wysyłamy tak zwaną Paczkę turbanów. Zawarte w niej nakrycia głowy można obejrzeć i z bliska poznać ich cechy, a następnie zwrócić w określonym terminie. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki “Katalog”, gdzie można przyjrzeć się naszej ofercie.

Kontakt, szczegóły oferty i wycena

U dołu strony znajdują się dane kontaktowe do naszej firmy. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania oferty hurtowej. Z chęcią odpowiemy też na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i przedstawimy warunki współpracy. Cennik hurtowy wysyłamy na podstawie numeru NIP firmy.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.